SPOSOBY DOSTAWY:

  • Odbiór osobisty w sklepie w Lesznie

    Zapłać za swoje zakupy z góry lub przy odbiorze towarów w naszym sklepie. Wybierz opcję dostawy odbiór osobisty, a my przygotujemy Twoje zamówienie i odbierzesz je bez konieczności czekania. Na odbiór zamówienia masz 7 dni. Jeśli to niezbyt wygodny sposób dla Ciebie to zapoznaj się z poniższymi metodami dostawy.

  • Odbiór z punktu lub paczkomatu w Twoim mieście

    Odbiór w punkcie lub paczkomacie to łatwy i wygodny sposób odbierania przedmiotów w Twoim mieście. Kup w naszym sklepie internetowym, a następnie wybierz punkt dostawy jako rodzaj dostawy i wybierz preferowaną lokalizację odbioru. Paczka będzie znajdowała się w punkcie lub paczkomacie wybranym przez ciebie już do 2 dni od nadania. Punkty i paczkomaty są dostępne w centralnych lokalizacjach i podczas godzin otwarcia sklepów, także w weekendy. 

  • Dostawa pod drzwi

    Co się stanie, gdy wybierzesz przesyłkę z dostawą pod drzwi? Nasz sklep odpowiedzialny jest za realizację wszystkich zadań związanych z dostarczeniem towarów z naszego magazynu do Twojego domu. Naszym obowiązkiem jest odpowiednio zabezpieczyć towaru, aby trafiły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Nie odpowiadamy i nie mamy wpływy na jakość usług oraz czas doręczeń firmy kurierskiej.